Racing se vrátil velkolepým maskovaným způsobem. Poté, co byla sezóna NASCAR umístěna na dvouměsíční pauzu kvůli pandemii coronavirus, sport pokračoval právě včas na závod Coca-Cola 600 o víkendu Memorial Day.

Fanoušci nebude dovoleno vstoupit Charlotte Motor Speedway v neděli, ani zbytek týdne pro všechny nadcházející závody, ale načasování klenot případě nebude změněno, v 61. roce.,

„Jeden z mých oblíbených linek slyšel jsem to celou dobu, co je ‚nenech dobrý krize jít do odpadu,'“ Č. 22 řidiče, Joey Logano a dodal, že on cítil „bezpečněji na závodní dráze, než v obchodu s potravinami“ pro sport první dva zpáteční závody na Darlington Raceway.

Klikněte pro změnu velikosti

“ měli jsme před sebou velkou příležitost,“ řekl Logano o obnovení sportu uprostřed pandemie. „Vzali jsme to a právě teď se to vyplatí. Díváte se na hodnocení. Pořádáme dobré závody. Hledáme způsoby, jak závodit blízko domova, abychom se nemuseli starat o cestování.,“

ve skutečnosti, řidiči nebudou muset cestovat daleko, tento víkend Concord-založené závodní dráze z jejich Charlotte-oblast domy a garáže týmu, ale jakmile se zelená vlajka vlny, 40 řidiči budou mít 600 mil před nimi v nejdelší závod roku.

“ Vždycky jsem si užil koks 600, protože, hej! Je tu více závodění sledovat!“Řekl Logano.

na Rozdíl od minulého týdne závodů v Darlington, startovní pořadí bude stanoveno podle kvalifikačního kola na 2 hod v neděli před závodem v 6 hodin na stanici FOX. Pozorovatel bude ladit z trati.,

Řidiči jsme chtěli vyhrát Coca-Cola 600

No. 19 Martin Truex Jr.

je To těžké mluvit o Koksu 600 bez uvedení Truex Jr., Joe Gibbs Racing driver je úřadující vítěz závodu a vyhrál tři z posledních šesti akcí na podporu boje proti rakovině. Truex Jr. také vychází ze silného představení v Darlingtonu (10.místo ve středu) a je bezpečnou sázkou na to, aby skončil alespoň v Top-10 v Charlotte., Pokud by měl silné kvalifikační kolo, jeho šance na postupovou výhru Charlotte by mohla být posílena, protože tři z posledních šesti vítězů závodu byli tyčkaři. Nicméně, Truex Jr. řekl, že to není o tom, kde začnete. To je místo, kde skončíš.

„myslím, že zvlášť když je to tak dlouhý závod, nevím, že je opravdu důležité, kde začnete,“ řekl Truex Jr. „Myslím, že je spousta času, pokud je vaše auto dost dobré, aby to prošlo polem.“

ne., 11 Denny Hamlin

týmový kolega JGR Truex Jr Hamlin již byl v této sezóně silou a ve středečním závodě zkráceném deštěm v Darlingtonu se blíží vítězství. On a Logano jsou v podobné pozici-oba jezdci již v této sezoně vyhráli dva závody, ale ještě nezískali vítězství Coly 600. Logano vyhrál Bank of America 500 v roce 2015 na Charlotte Motor Speedway, ale vybavení Toyota Hamlin vypadalo ve středu silněji. Mohlo by dojít k bitvě mezi těmito dvěma vzhledem k jejich osobní motivaci prokázat se na asfaltové trati 1, 5 míle.,“rozhodně si myslím, že máme velkou šanci,“ řekl Hamlín pozorovateli. „Jak jsem řekl, Je to pro mě závod s nejvyšší prioritou, abych vyhrál za své osobní úspěchy.“

JAK se DÍVAT NA NASCAR JE COCA-COLA 600

• Závod: Coca-Cola 600
  • Vzdálenost: 400 kol, nebo 600 mil (fáze přestávky na Kola 100, 200, 300, 400)
  • Kde: Charlotte Motor Speedway
  • Kdy: 6 hodin neděle
  • TV: FOX (5:30 hod zahájení vysílání čas)
  • Rádio: PRN, SiriusXM NASCAR Rádia
  • 2019 Vítěz Závodu: Martin Truex Jr.,
  • stojí za zmínku: Charlotte Motor Speedway bude pokračovat ve své tradici vojenských poct jako uznání víkendu Memorial Day. V závěru 2.etapy bude před závodem vojenský nadjezd a okamžik ticha k uctění padlých členů armády. Řidiči jsou individuálně ctít členy služby prostřednictvím svých auto nátěrových schémat.
  • také tento týden v Charlotte: Xfinity Series race pondělí (7: 30 PM na FS1), Truck Series race úterý (8 pm na FS1) A Cup Series race Středa (8 pm., on FS1)