Racing visszatért látványos, maszkos módon. Miután a NASCAR szezonját a koronavírus-járvány miatt két hónapos szünetbe helyezték, a sport éppen időben folytatódott a Coca-Cola 600 versenyen a Memorial Day hétvégén.

a szurkolók nem léphetnek be vasárnap a Charlotte Motor Speedwaybe, sem a hét hátralévő részére a közelgő versenyekre, de a crown jewel esemény időzítése nem változik a 61. évében.,

“az egyik kedvenc sorom, amit egész idő alatt hallottam, hogy” ne hagyja, hogy egy jó válság elpazaroljon “- mondta Joey Logano, hozzátéve, hogy” biztonságosabbnak érezte magát a versenypályán, mint az élelmiszerboltban ” a sport első két visszatérési versenyén a Darlington Raceway-en.

kattintson az átméretezéshez

“nagy lehetőségünk volt előttünk” – mondta Logano a világjárvány közepette folytatódó sportról. “Elvettük, és most kifizetődik. Nézd meg a nézettséget. Jó versenyeket rendezünk. Megtaláljuk a módját, hogy otthon közel versenyezzünk, így nem kell aggódnunk az utazás miatt.,”

Sőt, a vezetők nem kell messzire utazni a hétvégén, hogy a Concord-alapú versenypályán a Charlotte-terület lakóház csapat garázsok, de ha egyszer a zöld zászló hullámok, 40 driver lesz 600 kilométerre közülük a leghosszabb verseny az év.

” mindig is élveztem a Coke 600-at, mert, hé! Van még verseny nézni!- Mondta Logano.

ellentétben a múlt heti darlingtoni versenyekkel, a rajtsorrendet vasárnap délután 2-kor, a verseny előtt 6-kor, a Foxon rendezik. A megfigyelő hangolni fog a pályáról.,

illesztőprogramok szeretjük megnyerni a Coca-Cola 600

No. 19 Martin Truex Jr.

nehéz beszélni a Coke 600-ról anélkül, hogy megemlítenénk a Truex Jr. – t, a Joe Gibbs verseny győztese az uralkodó verseny győztese, és legutóbbi hat versenyének három versenyét megnyerte a speedway-en. Truex Jr. is jön le egy erős bemutató Darlington (10. helyen célba szerdán), és egy biztonságos fogadást, hogy befejezze legalább a top-10 Charlotte., Ha erős kvalifikációs kört tesz meg, akkor az egymást követő Charlotte-győzelem esélyeit növelni lehet, mivel az elmúlt hat verseny győztese közül három volt a pole-sitters. Truex Jr. azonban azt mondta, hogy nem arról szól, hogy hol kezded. Itt fejezed be.

“azt hiszem, különösen, hogy ilyen hosszú verseny, nem tudom, hogy tényleg számít, hol kezded” – mondta Truex Jr. “Azt hiszem, rengeteg idő van, ha az autója elég jó, hogy átjuthasson a mezőn.”

No., 11 Denny Hamlin

Truex Jr Jr. csapattársa, Hamlin már ebben a szezonban is erő volt, és a szerda esti, darlingtoni eső-rövidített versenyen nyer. Ő és Logano hasonló helyzetben vannak — mindkét versenyző már két futamot nyert ebben a szezonban, de még nem szerzett 600-as győzelmet. Logano 2015-ben megnyerte a Bank of America 500-at a Charlotte Motor Speedway-en, de Hamlin Toyota felszerelése szerdán erősebbnek tűnt. Ez a kettő közötti csatához vezethet, mivel személyes motivációjuk volt arra, hogy bebizonyítsák magukat az 1.5 mérföldes aszfaltpályán.,

“határozottan úgy gondolom, hogy nagy esélyünk van” – mondta Hamlin a The Observernek. “Mint mondtam, ez a legfontosabb verseny számomra, hogy nyerjek a személyes eredményeimért.”

HOGYAN KELL NÉZNI a NASCAR-t, COCA-COLA 600

• Verseny: Coca-Cola 600
  • Távolság: 400 kör, vagy 600 km (színpad, vezető Körök 100, 200, 300, 400)
  • , Ahol: Charlotte Motor Speedway autóverseny-pálya
  • Ha: Este 6 órakor, vasárnap
  • TV: FOX (5:30-kor adás kezdési idő)
  • Rádió: PRN, SiriusXM NASCAR Rádió
  • 2019 Verseny Győztese: Martin Truex Jr.,
  • érdemes megemlíteni: a Charlotte Motor Speedway folytatja a katonai tiszteletadás hagyományát az emléknap hétvégén. Lesz egy verseny előtti katonai repülés és egy pillanatnyi csend a bukott katonai tagok tiszteletére a 2. szakasz végén. A járművezetők egyénileg tisztelik a szolgáltatás tagjait autójuk festékrendszerén keresztül.
  • Is ezen a héten Charlotte: Xfinity Sorozat race hétfő (7:30-kor a FS1), Truck Series verseny kedd (8 óráig FS1), valamint a Kupa Sorozat race szerda (8-kor., on FS1)