• Total1.8K
  • SHARE1.8K
  • TWEET4
  • REDDIT0

Ez sosem könnyű nyerni az NBA Bajnokság, nemhogy többször is. Egyes játékosok elég szerencsések ahhoz, hogy a megfelelő helyen legyenek a megfelelő időben, mások hozzájárulnak az okhoz, míg csak egy maroknyi valójában diadaluk döntő része.,

az NBA-bajnokság megnyerése olyan nehéz, hogy csak 12 aktív játékosnak több mint egy gyűrűje van. Engedd be azt a mosogatót. A mintegy 420 játékos közül csak 12 tud dicsekedni ezzel.

meglepő módon nem minden ilyen játékos valójában olyan név, amelyre emlékezni fog, amikor a liga domináns srácairól beszél, míg mások is csatlakozhatnak a kecske beszélgetéshez. Ma arról a 12 játékosról fogunk beszélni:

T2., Damian Jones-2

Damian Jones a Golden State Warriors 2016-os sorozatának 30.válogatójával készült, és karrierje első három évében a szervezetnél maradt, ami azt jelenti, hogy két bajnoki csapat tagja volt.

Jones játékonként nagyjából 11, 9 percet átlagolt az öbölben töltött ideje alatt, így nem volt pontosan a különbségkészítő. Valójában játékonként átlagosan 1, 2 pontot ért el a rájátszásban. Nyáron az Atlanta Hawkshoz került az Omari Spellmanhez.,

T2. JaVale McGee-2

(via lakersnation.com)

ha öt évvel ezelőtt azt mondtad volna, hogy JaVale McGee kétszeres NBA-bajnok lenne, most azt mondanám, hogy őrült vagy. Még mindig, nem csak ő nyert két gyűrűt, de ő is játszott jelentős szerepet mindkét bajnoki fut az ő jelenléte a paint.

Steve Kerr McGee-t a csapat állandó közreműködőjévé változtatta., Koncentrált és nagyon aktív volt a pálya mindkét végén, és bár kevés percet játszott, több mint elég volt ahhoz, hogy utána a Lakersben kezdjen.

T2. Danny Green-2

Danny Green mindent megtett, amit a ligában kapott. Az idő nagy részét a G-ligában töltötte, majd a liga egyik legjobb 3 és D-s játékosa lett, és kétszeres NBA-bajnok.,

Green segített a Spurs-nek 2014-ben a kellő időben történő lövésével és szilárd hátvédjével visszatérni a hőséghez. Ezután legyőzte a Toronto Raptors-t, megnyerte a Golden State Warriors-t és megnyerte első NBA-bajnoki címét.

T2. Kevin Durant-2

(via Give Me Sports)

Kevin Durant 2012-ben, amikor még csak gyerek volt, először lőtt egy ringbe., Tehát most, hogy ő volt a liga egyik legjobb játékosa, nem hagyta, hogy ez a lehetőség ismét elcsússzon a kezéből. Gondoskodott arról, hogy bebizonyítsa, hogy született győztes.

Durant a Warriors-t a liga legfélelmetesebb csapatává változtatta. Nem akart szabad utat a ringbe, saját utat választott, ahogy azt a Back-to-back döntő MVP-jéből is meg lehet állapítani.

T2., Kawhi Leonard-2

(Via Sportsnet)

Kawhi Leonard a végső dinasztia gyilkos. Véget vetett a Miami Heat Nagy 3-as sorozatának, és a 2014-es döntő MVP-jeként a sztárságra emelkedett LeBron James nagyszerű védelme miatt. 2019-ben ismét a Golden State Warriors ellen lépett pályára.

Leonard a liga legjobb kétirányú játékosának bizonyult, és szinte minden csapatot képes volt bajnoki címre vezetni., A történelmet úgy írhatja meg, hogy a Los Angeles Clippersnél folytatja.

T1. Patrick McCaw-3

ha van egy kis pénzt, hogy kímélje, azt javasoljuk, fogadás a Toronto Raptors megnyerte a gyűrűt ebben a szezonban. Miért van ez? Patrick McCaw, az NBA bajnoka miatt, aki három egyenes bajnokságot nyert.

Ok, talán nem McCaw a fő oka annak, hogy a Warriors és a Raptors megnyerte a Ringet, de hé, a tények tények., A helyzet az, hogy Patrick McCaw minden évben NBA-bajnokságot nyert, ahol a bajnokságban szerepelt.

T1. Udonis Haslem-3

Udonis Haslem manapság nem kap elég dicséretet, mert már nem ugyanaz a játékos. Magától értetődően, apa idő utolérte őt követően 17 éves szezon az NBA-ben. Még mindig, ő az egyik a két játékos, hogy részt vett minden gyűrű a Miami Heat valaha nyert.

Haslem a hőszervezet egyik legkedveltebb és legelismertebb tagja., Minden egyes bajnoki címért ő volt a felelős, és most ő a vezetőjük és a mentoruk a kispadon.

T1. Andre Iguodala-3

Andre Iguodala volt a határvonal All-Star és az egyik legjobb védők a bajnokságban, mielőtt csatlakozott a Warriors. Hátrébb lépett, feladta a legtöbb lövését, és még azzal is elégedett volt, hogy le tudott jönni a kispadról, ha ez segített a csapatnak bajnoki címeket nyerni.

mondanom sem kell, hogy érettsége és csapatszelleme nagyban megtérült., Eddig nem csak három NBA-bajnokságot nyert, de a 2015-16-os szezon döntő MVP-jének is nevezték, köszönhetően LeBron nagyszerű védekezésének.

T1. Draymond Green-3

azt mondhatsz, amit akarsz a Draymond Green-ről, de a srác bizonyított győztes. Semmit sem fog magától értetődőnek venni, és éjjel-nappal lejátssza a szívét. Lehet, hogy nem tetszik neki, de ő a végső vezető.,

Green sokoldalúsága és az egytől ötig őrző képessége segített a Warriorsnak a játék történetének egyik legszabadabb és legdinamikusabb sorozatában. Nem lenne dinasztia Green védelme és játéka nélkül.

T1. Klay Thompson-3

úgy tűnik, mintha nem beszélnénk eleget arról, hogy Klay Thompson nagyszerű játékos. A kosárlabda történetének legjobb hárompontos lövője és a liga egyik legjobb hátvédje. Emellett 3-szoros NBA-bajnok.,

Thompson jelenléte sok helyet nyit meg a harcosok támadása számára. Emellett az íven túlról történő következetes és megbízható lövése időről időre óriási volt számukra, nem is beszélve arról, hogy hajlandó volt lezárni a szemben álló őröket.

T1. Stephen Curry-3

Stephen Curry a játék történetének legnagyobb lövője. Valahogy még mindig úgy érzem, hogy nem értékelik eléggé, de ő egy kétszeres MVP, az NBA történetének első egyhangú MVP-je, és vitathatatlanul az elmúlt két évtized legbefolyásosabb játékosa.,

lehet, hogy nem tetszik, ahogy a játékot manapság, és ez rendben van, de nem lehet azt mondani, hogy nem dolgozott ki a Curry. Ő lesz az egyik legnagyobb pontőr, aki valaha is becsípte őket, és nem veheti el tőle azt a három gyűrűt.

T1. LeBron James-3

(via ESPN.com)

nyilvánvaló, hogy LeBron Jamesnek a lista tetején kell ülnie. Nem ő a legeredményesebb játékos, akit említettünk, de olyan módon uralta a ligát, amilyeneket évek óta nem láttunk., 9 döntőbe jutott, ebből 8 egyenes.

James vesztes rekordja a döntőben mindig folt lesz az örökségén. Azonban, még mindig az egyik fő jelölt, aki még a 17. évben is visszatér a végső színpadra. Ha bajnoki címhez vezeti a Lakerst, biztosan visszatér Kecskemétre.,

Tovább

Top 10 Legjobb NBA Tükör Képek: Michael Jordan, Illetve Kobe Bryant, LeBron James And Magic Johnson

Újbóli Elkészítése A Legendás 1984 NBA Draft Class

2020 Teljes új tervezet: Top 30 Legjobb Játékos Az NBA-Ben

Aki Volt Körülvéve, A Legtöbb Tehetség: Michael Jordan vs Kobe Bryant vs LeBron James